קידום אתרים לעורכי דין

הגשמת את החלום לאמא. אתה עורך דין,  לא סתם עורך דין, אתה עו”ד מדהים. כל שנה משלם את הדמי לשכה עושה הכל כמו שצריך.

קידום אתרים לעורכי דין

 

אבל מה לעשות שהיצע עורכי הדין בישראל עולה על הביקוש.   אתה בוודאי יודע שבשוק עורכי הדין בישראל יש תחרות גדולה בין לא מעט עו”ד שרק מחכים לעבודה הבאה שלהם. רבים מהם נמצאים רוב הזמן בחוסר מעש ובלא עבודה, ובכך מבזבזים את הזמן ואת הפוטנציאל שלהם.

אז אתה, בתור עורך דין עם ניסיון בתחום או שרק התחלת לעבוד.  אתה יודע כמה יכול להיות מתסכל להשיג עבודה ולהתעלות על שאר המתחרים שלך, במיוחד אחרי כל מה שהשקעת בשביל להגיע לאיפה שאתה היום.

בכדי לאפשר לך להתגבר על המתחרים וליצור עסק מזהיר ומבטיח, קח לך כמה דקות של קריאה שיעזרו לך להבין איך אפשר לבצע קידום עורך דין בצורה חכמה ויעילה.

 

בשביל מה נועד קידום באינטרנט?

קידום באינטרנט נועד על מנת לאפשר לכל עסק או בעל מקצוע, כדוגמת עורך דין, לבלוט בתחומו ולייחד את עצמו על פני שאר מתחריו בתחום שבו הוא עוסק.

כך לדוגמא, אדם שיחפש עורכי דין לתביעה משפטית שהוא רוצה להגיש, יפנה אל עורך דין שהרבה יותר נגיש באינטרנט וברשתות החברתיות, וכאן בעצם, נכנסת לתמונה האפשרות לקידום עורכי דין ברשת.

קידום אתרים לעורכי דין

 3 כלים לקידום אונליין ?

אז כדי לבלוט בשטח, קיימות מגוון פלטפורמות אפשרויות לבצע קידום עורך דין ברשתות החברתיות.

  1. קידום ממומן בפייסבוק – כולם מכירים את פייסבוק. הרשת החברתית הגדולה בעולם. אך לא כולם יודעים עד כמה היא יכולה להיות יעילה ושימושית עבור קידום עורך דין. פייסבוק מאפשרת לכל אדם לקדם את העסק
    בתשלום, באמצעות כמה שלבים פשוטים ובכך להגיע לקהל היעד. אחד היתרונות בקידום ממומן בפייסבוק היא האופציה להתאים ולערוך את קהל היעד, כך שתוכל למקסם את הקמפיין הממומן ששילמת בעבורו.
  2. קידום ממומן בגוגל – אין אחד שלא משתמש כל יום במנוע החיפוש של גוגל. הוא המקור העיקרי שלנו להשיג מידע באינטרנט, ובין היתר מאפשר לבצע קידום עורכי דין בצורה חכמה ויעילה.קידום ממומן בגוגל, מאפשר לפרסם את השירות שלך במילות מפתח, והוא יתפרסם תחת תגית “מודעה”, אך יוצג בתוצאות הראשונות. זו דרך מצוינת להגיע לקהל יעד רחב מאוד בצורה יעילה ואפקטיבית.
  3. קידום אורגני בגוגל – היתרונות של קידום עורכי דין בצורה אורגנית בגוגל, ברורים כשמש. מיליוני משתמשים גולשים בגוגל מדי יום ואת כל החשיפה הזו, תוכלו לרתום לטובתכם באמצעות קידום אורגני! קידום אתרים אורגני בגוגל מאפשר לקדם את עצמו  באינטרנט בהתאם למילות המפתח המצויות בהם, וככל שהאתר מקודם יותר, כך הוא יופיע ראשון מבין תוצאות החיפוש במילת המפתח הספציפית. כך לדוגמא, במידה והאתר שלך מקודם בצורה טובה, אדם שיחפש את מילת המפתח “עורך דין”, ימצא את האתר שלך בתוצאות הראשונות. זו הפלטפורמה הנחשבת לאחת מהחזקות והמשפיעות ביותר בקידום אתרים.

 

האם לא אצליח  בלי זה?

אי אפשר להתעלם מגוגל או מהשיווק הדיגיטלי באופן כללי. פעם הפירסום היה רק בעיתונות או בטלוויזיה והיום העולם הדיגיטלי הוא חלק גדול מהפירסום. אנחנו גם לא יכולים להתעלם, מהעובדה שבכל יום אנו נעשים יותר ויותר דיגיטליים וממוחשבים.

אם פעם היינו מחפשים שעות בספר טלפונים עורך דין, היום בכמה קליקים מהירים ניתן להגיע לאין סוף תוצאות חיפוש בגוגל וברשתות החברתיות.

וכך, על מנת למקסם את היכולות והיחודיות שלך בתחום, אתה חייב להוביל גם בעולם המקוון המוביל את תנועת הלקוחות שלך, ויכול להפנות אליך מספר לא מבוטל של לקוחות פוטנציאליים.

 

 אבל איך אדע באיזו פלטפורמה לבחור?

קידום עורך דין הוא לא תהליך כל כך פשוט. במאמר זה מובאים על קצה המזלג שלוש פלטפורומות שיכולות להתאים עבור עורכי דין, אך כל מקרה לגופו. הדבר הטוב ביותר כרגע יהיה לבדוק יחד איתנו באילו כלים תוכל להתבלט ברשת ולהביא לקוחות פוטנציאלים נוספים.

 

שי בנקהלטר
מייסד ומנכ”ל אימוג’ו. עוסק בנושאי ייעוץ ו- SEO ובעיקר במחקר טכנולוגיות ואסטרטגיות קידום שונות. חי את השיווק באינטרנט ומתעניין מאוד בחקר טכנולוגיות הקיימות בעולם. בשנת 2013 הקים שי את אימוג’ו שיווק דיגיטלי שמציעה שירותי שיווק דיגיטלי למגוון רחב של חברות ועסקים.