מה הקשר בין משרד שיווק דיגיטלי, ארנב וצב .

 

משרד דיגיטלי משרד דיגיטלי  משרד דיגיטל

*אין לכם כוח לקרוא את הפסקה הבאה תקפצו מיד לאמ;לק התשובה נמצאת שם

נתחיל מהמשל. הארנב והצב התחרו זה בזה בריצה. הארנב שמהיר מטבעו הניח שלצב אין סיכוי להגיע לקו הסיום לפניו ולכן הרשה לעצמו לתפוס תנומה. בזמן זה התקדם הצב לאט לאט וניצח במרוץ.

אמ;לק

המשרד שלנו – משרד דיגיטל ששמו: "eMojo" ניחן בשתי התכונות הטובות שמאפיינות את הצב והארנב, תכונות אלו הן: מהירות – שהארנב יכל לנצל לטובתו ונחישות ואמונה – תכונה שאפיינה את הצב. בניגוד לארנב המשרד שלנו לא מתהלל בכישוריו אך בהחלט מכיר בהם ויודע כיצד לנתב אותם לדרך הנכונה.

וכעת נניח לצב ולארנב לעסוק בעניינם ונמשיך לעניינו.

 

אתם כבר לא האופה היחיד בכפרמשרד דיגיטלי

העולם שלנו רץ קדימה בקצב מסחרר כך שאם לפני 20 שנה בערך יכלו בעלי עסקים להצליח רק על ידי פרסום מפה לאוזן הרי שהיום זה כבר לא אפשרי. לא קיים "האופה היחיד בכפר" כבר אין את הפריווילגיה הזאת. משום שמתחרים כל הזמן נוצרים והם גם מציעים שירותים נוספים.

מתחרים אלו מציעים מבצעים, ממוקמים באזור נגיש ומעניקים ללקוחותיהם שירותים מהירים יותר.

התחרות הרבה שנוצרה עם חלוף השנים לא מאפשרת לבעל העסק להצליח ללא השקעה במדיה. בעלי העסקים שמתחרים זה בזה נעזרים במדיה, פונים אל חברות דיגיטל שמקימות להם אתר באינטרנט ומקדמות אותם בדרכים שונות וצוברים לקוחות.

במילים אחרות – מי שנשאר בצד ולא מצטרף "לחגיגה" לא מקבל שום פירור מהעוגה.

חברת דיגיטל- מה זה אומר ?

השיווק הדיגיטלי מאפשר לגולשים לקרוא תכנים, לרכוש ידע דרך גלישה באינטרנט ולשתף חברים ומכרים באמצעות Facebook,Whatsapp,E-mail  ודרכים נוספות. המטרה של השיווק הדיגיטלי היא להניע את הגולש לפעולה – לגרום לו לצור קשר עם החברה או העסק ולרכוש שירותים או מוצרים.

 

חברת דיגיטל איכותית היא חברה שמתמחה בכל תחום השיווק באינטרנט שכולל: שיווק בגוגל, שיווק ברשתות חברתיות, הקמת אתרים, שיווק באמצעות שליחת ניוזלטרים, כתיבת תכנים ובלוגים, שיווק באמצעות סרטונים ודרכים נוספות כאשר המטרה היא לפנות לקהל יעד ספציפי ולחשוף את העסק ללקוחות פוטנציאליים תוך שמירה על הלקוחות הקיימים.

כיום, קיימות מגוון חברות דיגיטל אך כדי לקבל תוצאות טובות ולהביא את העסק להצלחה יש לבחור בחברה איכותית ומנוסה.

מי אנחנו?משרד דיגיטל אם לא שמעתם עלינו נעים להכיר!

בראשית המאמר הזכרנו את השם שלנו "משרד הדיגיטל eMojo" אבל לא פירטנו על שירותינו.

eMojo מספק קשת רחבה של שירותים בתחום הדיגיטל כך שללקוחות שלנו אין שום סיבה ללכת לחפש שירותי דיגיטל בחוץ – ברגע שנכנסים אל ההיכל שלנו אין צורך לצאת כי יש אצלנו הכל כאשר העבודה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוכשרים שצברו וותק וניסיון, ביניהם: מתכנתים, מעצבים גרפיים, אנשי שיווק, כתבי תוכן וקופירייטרים.

כידוע, היום לא ניתן להצליח ללא שיווק בדיגיטל משום שכמעט כל האנשים מחפשים את מבוקשם באינטרנט כך שאם אתם מעוניינים לשווק את העסק, החברה או הארגון שלכם תוכלו להגיע אלינו ונעניק לכם כל שירות שתרצו בתחום הדיגיטל.

אילו שירותים אנו מספקים ללקוחותינו?

בין שפע השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו תוכלו למצוא:

  • בניית אתר מעוצב ומושך שילכוד את תשומת הלב של הגולשים.
  •  לבצע לאתר קידום אורגני וקידום ממומן,
  •  לפרסם באאוטבריין ובטאבולה את השירותים או המוצרים שלכם כך שתגיעו לקהל יעד ממוקד ותעוררו בו עניין.
  •  שירותי ניהול רשתות חברתיות שיאפשר לכם לצור קשר עם הלקוחות הפוטנציאליים ולהעניק להם מענה בזמן אמת
  • אופטימזציה נוכל לשפר לכם את ההמרות ונוכל לפרסם אתכם באמצעות מודעות ולפנות אל גולשים שגלשו באתר שלכם כדי לבסס את האמון שלהם בעסק.

לא משנה באיזה שירות או שירותים תבחרו, הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ייעץ לכם, יעמוד בזמנים, יעבוד בשקיפות מלאה ויהיה זמין עבורכם. במהלך העבודה המשותפת נפגש ונשוחח רבות, כך נוכל לבחור במסלול השיווקי הנכון עבורכם.

אתם מוזמנים לצור קשר. אנחנו כבר נזמין אתכם לקפה. eMojo שיווק דיגיטלי שיקפיץ לכם את העסק מדרגה!

 

 

כתבות אחרונות

פרסום בלינקדאין – המדריך המלא לחברות ומפרסמים

יש סיבה אחת פשוטה לעובדה שפרסום ב-LinkedIn צובר תאוצה משמעותית בקרב חברות ומפרסמים. בהמון תעשיות קהל הלקוחות הפוטנציאלי מרוכז בלינקדאין, ואותם פוטנציאלים כבר עשו בשבילכם חצי מעבודת החיפוש - הם מודיעים לעולם באיזו חברה הם עובד ובאיזה תפקיד. המידע ה...

משרד פרסום להגדלת החשיפה של העסק

הסביבה הפרסומית והשיווקית לעסקים בישראל הינה דינאמית ומשתנה, אשר מציבה אתגרים חדשים על בסיס יומי - הן מבחינת התחרות בין חברות ועסקים המציעים שירות או מוצרים דומים והן מבחינת החשיפה בפלטפורמות השונות, המכתיבות חוקים חדשים, חדשות לבקרים. לצד אלו, עומד ...

מה לבדוק כאשר המיקומים שלכם צונחים

תוכן עניינים: הסיבות לירידה במיקומים שעליכם להכיר כמות גדולה של קישורים חדשים איבוד קישורים איכותיים הפניות בעת מיתוג מחדש עונשים ידניים או עונשי אלגוריתם עדכוני גוגל בדקו את פקטורי ה- On-Page שינוי פיתוח לאתר אז הכל בסדר...