עוסקים בתחומי העיצוב השונים?

אצלנו ב-EMOJO, הסוכנות לשיווק דיגיטלי, תוכלו להבטיח לעצמכם את הדרך היעילה והממוקדת ביותר למטרות שיווק דיגיטלי למעצבים.

ענף העיצוב הוא הגדרה רחבה לתחומי עיסוק שונים, וביניהם: עיצוב גרפי, עיצוב אופנה, עיצוב פנים, עיצוב מוצר ותחומי עיצוב נוספים, כאשר לכל תחום עיסוק מותאמות דרכי פעולה שונות תחת ההגדרה המקצועית הכוללת: שיווק דיגיטלי למעצבים. בדומה לכל הליך שיווק דיגיטלי לעסקים, גם בענף העיצוב קיימת חשיבות רבה לליווי התהליך באמצעות סוכנות פרסום דיגיטל מובילה בתחומה, ובדיוק בשביל זה, אנחנו ב-EMOJO, כאן עבורכם!

שיווק דיגיטלי למעצבים

שיווק דיגיטלי למעצבים – קווים מנחים לדמותו

הפלטפורמות המיועדות לצרכי שיווק דיגיטלי למעצבים הן אומנם אותן פלטפורמות המיועדות לצרכי שיווק דיגיטלי לכל סוגי העסקים וענפי השירות, אך אופן השימוש בהן שונה, וזאת לנוכח העובדה שבניגוד לענפי שירות אחרים המבססים את עיקר פעילותם השיווקית על תכנים טקסטואליים, ענף העיצוב מבסס את פעילותו השיווקית על אימג'ים (תמונות). כפועל יוצא מכך, קיומו של כל תרחיש שיווק דיגיטלי לעוסקים בתחומי העיצוב השונים, חייב לכלול בתוכו גלריית תמונות ו-ידאו הממחישה בצורה המקורית ביותר את המיומנויות והכישורים המקצועיים של המעצב/ת.

EMOJO – סוכנות פרסום דיגיטל עם התמחות בעולמות העיצוב

אצלנו באימוג'ו, הסוכנות לשיווק דיגיטלי, תוכלו למצוא את המענה המקצועי המקיף, היעיל והממוקד ביותר למטרות שיווק דיגיטלי לכלל העוסקים בעולמות העיצוב. פתרונות השירות המוצעים על ידינו למעצבים גרפיים/מעצבי אופנה/מעצבי מוצר ומעצבי פנים כוללים בין היתר:

 • ניהול קמפיינים משלב התכנון ואפיון מטרות הקמפיין, דרך רכישת שטחי פרסום בפורטלים שונים העוסקים בעולמות העיצוב ועד לעיצוב חומרי העזר לקמפיין (באנרים, דפי נחיתה וכו) וניהול הקמפיין בפועל.
 • קידום אתרי מעצבים באמצעות קידום אתר אורגני וקידום ממומן בגוגל – פעולה זו מיושמת לאחר מחקר מקיף בתחום מילות וביטויי מפתח ולאחר אופטימיזציה מלאה לקוד האתר ותכניו.
 • ניהול דף עסקי בפייסבוק – שירות מקצועי ורחב היקף למטרות ניהול הדף העסקי של המעצב/ת ברשת החברתית המובילה.
 • קידום באינסטגרם – ניהול עמוד האינסטגרם של המעצב/ת וקידומו באמצעות מהלכי שיווק יצירתיים במיוחד.
 • יח"צ דיגיטלי – שירות מקצועי במסגרתו אנו פועלים בכל דרך אפשרית ברחבי הרשת למטרות קידומו המקצועי של המעצב/ת במסגרת פעולות יח"צ מקוונות, ניהול מוניטין בגוגל, מיתוג אישי ברשת וכדומה.

חשוב לנו שתדעו: כל אחד מהשירותים המקצועיים המוצעים על ידינו למטרות שיווק דיגיטלי למעצבים, מיושם לאחר תכנון אסטרטגי מקדים במסגרתו אנו מגדירים את מטרות הפעילות, מגדירים את מסגרת תקציב הנדרשת לצרכי הפעילות, מפלחים וממפים את קהלי היעד הרלוונטיים ומייצרים תשתיות דיגיטליות המותאמות לצרכי יישום התכנית בפועל.

קידום אורגני למעצבים - מעצבת מאושרת מקידום האתר שלה

שיווק דיגיטלי לעסקים בתחום העיצוב למי הם מיועדים?

פתרונות השיווק הדיגיטלי המוצעים על ידינו לעסקים בתחום העיצוב, מיועדים בין היתר ל-

 1. אנשי עיצוב מכל עולמות העיצוב – מעצבים גרפיים, מעצבי מוצר, מעצבי אופנה, מעצבי שמלות כלה, מעצבי מטבחים, מעצבי פנים וכדומה.
 2. ספקי שירות בתחום העיצוב – נגריות, מפעלי טקסטיל, יבואני ומשווקי חומרי גלם לענף העיצוב וכדומה.
 3. חנויות מעצבים ועסקים מקוונים בתחום העיצוב

שיווק דיגיטלי למעצבים – מדוע הוא חשוב והכרחי?

ענף העיצוב, על כל תחומי עיסוקיו, הינו ענף דינמי ותחרותי המחייב את כלל העוסקים בו לפעול ליצירת שיווק אישי באמצעותו ניתן לייחד את פועלו המקצועי של המעצב/ת ולבסס את מעמדו המקצועי כאחד מהמעצבים המובילים ביותר בתחומו. תהליך זה מותאם לכל מעצב/ת ברמה הפרטנית והוא מתייחס בין היתר לתחום עיסוקו העיקרי, סביבת התחרות עימה הוא מתמודד, היקף השירותים המקצועיים המוצעים על ידו, קהלי היעד הרלוונטיים לגביו ופרמטרים נוספים באמצעותם ניתן לאפיין ולייחד את הפעולות השיווקיות הנחוצות לצרכי תפעול הליך שיווק דיגיטלי למעצבים.

שיווק דיגיטלי למעצבים

EMOJO מציגה: מגוון רחב של כלים מעשיים ליישום תרחישי שיווק דיגיטלי

אצלנו באימוג'ו, סוכנות לשיווק דיגיטלי, תוכלו למצוא את המענה המקצועי הרחב והתכליתי ביותר לצרכי שיווק דיגיטלי לעוסקים בעולמות העיצוב. פתרונות השירות המוצעים על ידינו מיושמים באמצעות מגוון רחב של כלים מקצועיים הכוללים בין היתר:

 1. מחקר שוק ומתחרים – בדיקה מקיפה המאפשרת לנו לבחון את דרכי הפעולה המקוונות של המתחרים הישירים והעקיפים.
 2. פילוח קהל היעד – אפיון מקצועי של קהלי המטרה המיועד לצרכי התאמת אופי וסוג הפעילות בהתאם לממצאי האפיון.
 3. כל שירותי הקריאייטיב תחת קורת גג מקצועית אחת – אנו מספקים את המענה היצירתי והמקצועי הנדרש לכל פעילות שיווקית מקוונת, החל מכתיבת תכנים לצרכי קידום אתר בגוגל, דרך עיצוב דפי נחיתה לכל צורך שיווקי ועד לתפעול דפי פייסבוק והאינסטגרם.
 4. תכנון תקציב – הידע המקצועי העומד לרשותנו, מאפשר לנו לבסס כל פעולה שיווקית בהתאם לממד: עלות מול תועלת ובכך למעשה להבטיח תוצאות מקסימאליות במינימום תקציב נדרש.
 5. בקרת איכות – לרשותו, הידע והכלים המעשיים הנדרשים לצרכי יישום הליכי בקרה ומעקב אחר פעולות שיווקיות כאלו ואחרות. באמצעות כלים אלו, אנו דואגים לשפר את יחסי ההמרה של הפעילות המקוונת לאורך כל הדרך.

וכלים מקצועיים נוספים המאפשרים לנו לבסס כל פעולה שיווקית מקוונת בהתאם לתכנית פעולה מדויקת ומבוססת נתונים. על מנת לספק לקהל לקוחותינו את השירות המקצועי, המקיף והממוקד מטרות, אנחנו ב-אימוג'ו, משלבים בתהליך היצירה את כל המחלקות המקצועיות העומדות לרשותנו, לרבות, מחלקת תכנון ואסטרטגיה, מחלקת תקציבאות, מחלקת קריאייטיב ומחלקות שירות נוספות המתמחות בביצוע מהלכי שיווק דיגיטליים מכל סוג.

עוסקים בעולמות העיצוב ומעוניינים למנף את מעמדכם המקצועי במסגרת הליך שיווק דיגיטלי? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולהבטיח לעצמכם פגישת ייעוץ מכוונת ללא כל התחייבות וללא עלות!

לקביעת פגישה לחצו כאן

כתבות אחרונות

מחקר מילות מפתח - איך מבצעים אותו בצורה נכונה?

אנחנו צריכים לבחור מילות מפתח מסוג זנב ארוך נישתיים אמר לי אחד העובדים במשרד השבוע. בהתחלה, חשבתי שהוא מדבר שטויות. עבודה במשרדי חברה לקידום אתרים היא אף פעם לא משימה פשוטה, שלא לדבר על כך שהמשימה הנצחית של לעורר עניין בקהל הגולשים כך שיקנה את מה ...

קידום ממומן – האם זה מתאים לכם ולעסק שלכם?

ניתן לפצל את השאלה הזו ל-3 שאלות: 1. האם אתם בעלי עסקים שמעוניינים לפרסם בדיגיטל? בעבר היה ניתן לבחור ולהחליט שאין צורך בפרסום במדיה הדיגטלית, אבל בשנים האחרונות בעלי עסקים מבינים שמי שלא מפתח נוכחות דיגטלית, בעצם לא קיים מבחינת הצרכנים הפוטנציאל...

התפקיד של מקדם האתרים ואיך בוחרים את מי שמתאים לכם

חברות ועסקים רבים נעזרים בגופים חיצוניים על מנת לשווק ולקדם את האתר שלהם. חלקם נעזרים בחברות שיווק באינטרנט, חלקם בפרילנסרים שיכתבו תוכן רלוונטי וענייני, וחלקם מעדיפים לרכז את התקציב ולהשקיע אותו במקדם אתרים מקצועי. מהו התפקיד של מקדם אתרים? איך ה...