שיווק באמצעות תוכן

לא בטוחים שאנחנו יכולים לתרום לחברה שלך?
תגללו ותגלו

שיווק באמצעות תוכן

מה זה?

שיווק באמצעות תוכן, מהווה כיום את אחד מאמצעי השיווק היעילים והחיוניים ביותר לכל חברה או בית עסק המקיימים באמצעות אתר אינטרנט פעילות שיווקית כזו או אחרת במרחב הדיגיטלי.

פעולת השיווק באמצעות תוכן, מתאפשרת בכל אחת מהפלטפורמות השיווקיות העומדות לרשותכם ברשת כולל: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, לינקדאין וכן פורטל או אתר אינטרנט בו ניתן לפרסם כתבות תוכן שיווקי.

בין יתר הפעולות הנכללות במסגרת מה שמכונה שיווק באמצעות תוכן תוכלו למצוא:

  1. כתיבת תכנים לצרכי קידום האתר במנועי החיפוש.
  2. כתיבת פוסטים והעלאת תכנים ויזואליים לצרכי ניהול העמוד העסקי ברשתות החברתיות.
  3. ניסוח ועיצוב של ניוזלטרים להפצה ממוקדת באמצעות מערכות דוא"ל.
  4. העלאת כתבות תוכן שיווקיות באמצעות מערכות פרסום מתקדמות.
  5. הפצת תכנים שיווקים במרחבי הרשת כחלק מפעילות יח"צ וניהול מוניטין.
  6. העלאת סרטוני תדמית ליו-טיוב.

ופעולות נוספות המאפשרות לכם לנתב את התוכן הנכון לקהל היעד הנכון ובכל רגע נתון.

חשיבותו של עולם התוכן ברשת

רשת האינטרנט מורכבת ומבוססת על תוכן מכל סוג, בין אם מדובר בתוכן טקסטואלי ובין אם מדובר בתוכן ויזואלי הבא לידי ביטוי בתמונות, סרטונים,אנימציות וכדומה.

כאשר גוף עסקי, חברה או נותן שירות כזה או אחר, רוצה לקדם את ענייניו ועסקיו ברשת האינטרנט, הוא בראש ובראשונה צריך ליצור לעצמו עולם תוכן המשקף בצורה המשכנעת והטובה ביותר את יתרונותיו היחסיים על פני המתחרים.

עולם התוכן מורכב מסוגי תוכן שונים כגון: תוכן מקצועי, תוכן אינפורמטיבי, תוכן תדמיתי, תוכן שיווקי ועוד, כאשר כל אחד מסוגי התוכן בא לידי ביטוי גם בהיבט הטקסטואלי וגם בהיבט הוויזואלי כאחד, כאשר סך כל התכנים המופיעים בנכסים הדיגיטליים העומדים לרשותכם, מרכיבים למעשה את עולם התוכן הייחודי לכם.

כאשר ניגשים ליצור עולמות תוכן לצרכי קיומה של פעילות שיווקית כזו או אחרת ברשת, חשוב למקד את עולמות התוכן גם בתחומים הספציפיים בהם אתם עוסקים וגם בתחומים חופפים או נושקים לתחום העיסוק העיקרי, וזאת על מנת להיחשף לקהל גולשים רחב ובכך למעשה לבסס את מעמדכם האישי / מקצועי / תדמיתי בקרב קהל הגולשים הרלוונטי.

חשיבותו של עולם התוכן ברשת נובעת מהעובדה הפשוטה שבאמצעותו תוכלו למנף כל מהלך קידומי, פרסומי או שיווקי ברשת, כאשר בחירת הנושאים לצרכי כתיבת התכנים ובחירת המילים המיועדות לצרכי קידום, הן פעולות הניתנות לתכנון מקדים באמצעות מחקרי מילות מפתח ומחקרים שונים העוסקים בהרגלי הגלישה של קהל הלקוחות הרלוונטי לגביכם.

יצירת עולם תוכן משלכם הינו תהליך עבודה מתמשך המחייב אתכם לעקוב גם אחר הפעילות המקוונת של המתחרים וגם אחר הטרנדים החמים הקשורים לתחום עיסוקכם.

כיום, באמצעות מערכות לניהול תוכן באתר הבית, תוכלו ליהנות מהיכולת לחדש את עולמות התוכן באתר באופן קבוע ורציף ובכך לשמור על רלוונטיות לאורך זמן ולאפשר לקהל הגולשים באתר להיחשף לתכנים חדשים ומתעדכנים בכל רגע נתון.

שיווק באמצעות תוכן

מתי כדאי לעשות?

שיווק באמצעות תוכן הינה פעולה שיווקית אותה ניתן ורצוי לקיים בכל רגע נתון ובכל מסגרת שיווקית אותה אתם מקיימים ברשת האינטרנט או מחוצה לה.

התוכן השיווקי מהווה חלק בלתי נפרד מעולמות התוכן הרלוונטיים וההכרחיים עבור הנכס הדיגיטלי שלכם, ומלווה אתכם לאורך כל שלבי השיווק והחשיפה השיווקית שלכם ברשת: משלב כתיבת התוכן השיווקי לעמודי האתר, דרך כתיבת תכנים לצרכי קידום האתר במנועי החיפוש, ועד להעלאת כתבות תוכן שיווקיות לפורטלים והאתרים השונים הרלוונטיים עבורכם.

כיום, האפשרויות השיווקיות העומדות לרשותכם במרחב הדיגיטלי בכל הנוגע לשיווק חכם, ממוקד ויצירתי באמצעות תוכן הן רבות ומגוונות וניתנות להתאמה אישית מלאה בהתאם למטרות השיווק הרצויות לכם, קהלי היעד הרלוונטיים לכם ואפילו לתזמון הופעת התכנים בנקודת הזמן הנדרשת לכם.

כלל פעולות השיווק באמצעות תוכן ניתנות לתכנון מקדים שמטרתו חשיפה ממוקדמת של התכנים השונים לקהלי היעד הרלוונטיים לכם.

שיווק באמצעות תוכן

איך מתחיל התהליך?

שיווק נכון באמצעות תוכן מתחיל בתהליך מקצועי המכונה "אפיון תוכן", כאשר מטרת תהליך האפיון הינה  להתאים את עולמות התוכן הנכונים ביותר עבורכם למטרות השיווק והקידום במרחבי הרשת, ועל הדרך, גם להתאים את התוכן המיועד לקהלי היעד הרלוונטיים לכם במסגרת הפעילות השיווקית המתוכננות.

אפיון תוכן, מאפשר לכם למקד ולחדד את המסרים השיווקיים אותם תרצו לחשוף בפני קהל הלקוחות ולתכנן מראש היכן תרצו שאלה ייחשפו לתוכן המיועד.

הליך אפיון התוכן כולל בתוכו בין היתר ביצוע מחקר מילות מפתח לצורך בחינה מזוקקת של המילים והביטויים  השונים המתארים  את המוצרים והשירותים אותם אתם מספקים, פעולה זו תגביר את מודעות קהל המטרה הרלוונטי  למותג שלכם  ולקידומו של העסק שלכם בזירה הדיגיטלית המורכבת.

בנוסף לכך, הליך אפיון התוכן כולל בתוכו בדיקה קפדנית בנוגע לשימוש בתוכן כאמצעי שיווק אצל המתחרים הישירים שלכם וזאת במטרה לספק לקהלי היעד עולמות תוכן בעלי ערך מוסף מזה הקיים אצל המתחרים.

בניית אתרים

שיווק באמצעות תוכן

איך מתנהל התהליך?

לאחר תהליך אפיון התוכן מתחיל למעשה השלב המעשי של השיווק באמצעות עולמות התוכן הנחוצים לכם, וזאת בהתאם לממצאי תהליך האפיון המקדים.

בשלב זה, נכתבים ומנוסחים עבורכם כתבות תוכן שיווקי המיועדות לכלל פעולת הקידום, הפרסום ויח"צ במרחבי הרשת.

כתיבת התכנים נעשית על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים והיא מותאמת לכל פלטפורמה שיווקית בה בחרתם לעשות שימוש לצרכי השיווק, הקידום והפרסום במרחבי הרשת, כאשר עולמות התוכן כוללים בין היתר:

  1. תכנים שיווקיים המיועדים לאתר הבית ולאתרי נישה כאלו ואחרים.
  2. תכנים שיווקיים המתפרסמים באמצעות מערכות פרסום שונות במרחבי הרשת.
  3. כתיבת תכנים שיווקיים לרשתות החברתיות ולאמצעי שיווק נוספים העומדים לרשותכם כגון: מערכות דוא"ל, עמודי נחיתה, באנרים פרסומיים וכדומה.

 

חשוב לציין כי כל התכנים השיווקיים הנכתבים עבורכם חייבים להיות מקוריים ומניעים לפעולה וזאת על מנת להבטיח את מטרתם הייעודית כאמצעי שיווק יעיל ומוכח.

כמו כן, התכנים השיווקיים חייבים להיות בעלי ערך מוסף לצד הקורא אשר נחשף אליהם וזאת על מנת לייצר את הסקרנות הטבעית בקרב קהלי היעד הרלוונטיים לכם.

שיווק באמצעות תוכן

למה לבחור באימוג'ו?

אנחנו ב-eMojo, סוכנות לשיווק דיגיטלי, עוסקים ומתמחים במתן פתרונות מקיפים מקצה אל קצה לכל סוגי הלקוחות בעולם הדיגיטלי, ומספקים לכל אחד ואחת מלקוחותינו את מערכי השירות המקצועיים והמדויקים ביותר עבורם.

פתרונות השירות שלנו כוללים בין היתר מחלקת שיווק ענפה המתמחה בהליכי שיווק באמצעות תוכן, החל משלב האפיון המקדים, דרך שלבי הכתיבה והניסוח של תוצרי השיווק הנחוצים לכם ועד תפעול המערך השיווקי ברשת באמצעות תוכן מזוקק, מדויק ומניע לפעולה.

לרשותנו, ניסיון רב שנים בתפעול מערכות שיווק באמצעות תוכן במרחבי רשת האינטרנט ולאורך כל השנים אנו מקפידים על יצירת תכנים מקוריים, רלוונטיים ומניעים לפעולה.

לצורך כתיבת התכנים אנו נעזרים באנשי תוכן מהשורה הראשונה הכוללים בין היתר: כותבי תוכן מנוסים, קופירייטרים, עיתונאים ואנשי מקצוע מובילים בתחומם, כאשר ניהול מערך השיווק באמצעות תוכן מתבצע על ידי יועצי השיווק הדיגיטלי המנוסים והמוכשרים שלנו.

רוצים לדעת יותר על שיווק באמצעות תוכן? יועצי הדיגיטלי של eMojo כאן בשבילכם.

חייגו אלינו כעת אל: 03-7207605