אודות אימוג'ו – חברת שיווק דיגיטלי

eMojo היא אחת מסוכנויות הדיגיטל הוותיקות והמובילות בארץ. בסוכנות שלנו עובדים כ-20 מומחים בתחומי הפרסום, השיווק הדיגיטלי והפיתוח.
גללו ותגלו

אנחנו באימוג'ו שיווק דיגיטלי מספקים פתרון 360° לחברות מהמובילות במשק, סטארטאפים וחנויות אי-קומרס בארץ ובחו”ל. הניסיון העשיר שלנו בתחום השיווק דיגיטלי, בשילוב עם הידע הטכנולוגי העמוק ויכולות הקרייטיב של הסטודיו שלנו מאפשר לנו להוביל אתכם, הלקוחות שלנו, מהצלחה להצלחה בזמן קצר יחסית.
אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו במשך שנים, ומסייעים להם בבניית התכנית הדיגיטלית ולאחר מכן ביישום שלה.

שירותי שיווק דיגיטלי

שאנו נותנים

קידום אתרים

פרסום בגוגל – PPC

עיצוב ובניית אתרים

פרסום באמצעות תוכן

עכשיו שסיימנו את החלק הרשמי…

יכולנו לשים פה ציטוט כפי שעושות חברות שיווק דיגיטלי רבות שאומר כמה אנחנו גדולים, נהדרים וחדשניים. אבל לא נעשה את זה, כי זה מה שכולם עושים.
אז מה כן? ההתקשרות שלנו עם הלקוחות היא ארוכה, ועד היום אין לנו אפילו לקוח אחד שהיה מאוכזב מהתוצאה. להפך, כולם הפכו לשגרירים שלנו כלפי לקוחות חדשים. אנחנו מאוד גאים בעובדה שכל אחד ואחד מהלקוחות שלנו ישמח להמליץ עלינו בפניך, תרגיש חופשי לנסות.
חשוב להדגיש שזה לא תהליך פשוט, השיווק עצמו נעשה באינטרנט אבל אנחנו הולכים להפגש לא מעט, ולדבר הרבה (מאוד!) בטלפון, במיילים ובהודעות. בדרך קורים הרבה דברים, חלקם מדהימים וחלקם פחות. בכל זאת, כ-ו-ל-ם שגרירים.

היות ואנחנו מאמינים שצריכה להיות התאמה בין הספק למקבל השירות, גם אנחנו לא נקבל כל אחד כלקוח. גם אנחנו בוחרים אתכם ואם העסק שלך אינו ערוך מבחינה לוגיסטית או מנטלית לחשיפה אינטנסיבית באינטרנט אנחנו נודה לך על הפנייה אך נוותר על הפרויקט.

למזלנו, יש לנו פריבילגיה שלא להיכנס לפרויקטים רק כדי להרוויח כסף, כשאנחנו לא בטוחים ב-100% שתהיה הצלחה ללקוח. בינינו, זה מוכיח את עצמו. צור איתנו קשר ונשמח להרחיב.

מנהלת הליגה